Професійне обладнання для ресторанів

Технофуд пропонує великий асортимент професійного обладнання для їдалень та ресторанів. Ми протягом багатьох років є дистриб'юторами відомих виробників кухонної техніки.

Компанія Технофуд пропонує тільки якісне столове обладнання: для їдалень та ресторанів, для кафе та барів, для вуличної торгівлі. Виготовлення найвишуканіших страв на кухні з обладнанням для їдалень та ресторанів від Технофуд - справжнє задоволення для професіоналів. Ми працюємо у сфері харчування протягом багатьох років та пропонуємо комплексне забезпечення всіх типів закладів громадського харчування. Також ми пропонуємо високоякісне обладнання для фастфуду. Кожен професійний шеф-кухар та керуючий знає, що техніка, з якою ви працюєте, має більш ніж важливе значення.

Професійне обладнання для ресторанів Києва

Ми пропонуємо широкий вибір професійного обладнання для кафе, барів, ресторанів, виробники якого чудово зарекомендували себе у сфері харчування. Компанія "ТЕХНОФУД" має значний досвід у проектуванні та комплексному оснащенні підприємств громадського харчування та торгівлі. Наш офіс знаходиться в Києві, постачання професійного обладнання для ресторанів та кафе здійснюється по всій Україні.

Теплове обладнання для ресторанів

Серед теплового обладнання для ресторанів, кафе та барів ми пропонуємо: плити, пароконвектомати, макароноварки, котли травні, гарячі поверхні, сковороди, фритюрниці, марміти, нейтральні елементи. Все кухонне обладнання для ресторанів та кафе пропонується у двох варіантах: електричному та газовому. Яке з них вибрати – вирішувати вам, орієнтуючись на ефективність, ціну та умови кухні. Купити обладнання для ресторану – важливе рішення, що потребує серйозного підходу.

Холодильне обладнання для ресторанів

Холодильне обладнання для ресторанів швидкого харчування та інших типів закладів громадського харчування пропонується в широкому асортименті. У літній сезон воно особливо затребуване. Слід пам'ятати, що гарантія виробника - дуже важливий момент при покупці такої техніки, оскільки неякісне електромеханічне холодильне або теплове обладнання для ресторанів може призвести до значних збитків для вашого бізнесу.

Ми пропонуємо своїм клієнтам кваліфіковану консультацію з технічних характеристик та функціональних можливостей обладнання для кухні ресторану. Забезпечуємо доставку до всіх регіонів України.

Обладнання для бару

Обладнання для бару та ресторану - головна сфера нашої діяльності протягом багатьох років. Ви звернулися до професіоналів, зв'язавшись з нашим менеджером - ви отримаєте безкоштовну консультацію щодо питань, яке саме купити обладнання для бару та ресторану. Ми порадимо найкраще рішення у співвідношенні ціна-якість.

Обладнання для суші бару

Суші - настільки міцно увійшло в наше життя, що багато хто вже не може уявити себе без цієї чудової, смачної та корисної їжі. Наша компанія пропонує обладнання для суші бар сучасних виробників. Професіоналам у сфері харчування та підприємцям-початківцям, які тільки формують свій бізнес, Технофуд пропонує найвигідніші умови співпраці. Наші ціни залежать від виробника, оснащеності та конкретної моделі професійного обладнання для бару.

Устаткування для пивного бару

Устаткування пивного бару має власну специфіку. Якісна техніка для такого закладу надається кількома виробниками, яким довіряють кращі заклади. Ми пропонуємо вам ознайомитися з моделями обладнання для пивних барів виробників, які протягом багатьох років покращують свою продукцію.

Неймовірна ціна на Обладнання для барів і ресторанів від компанії Технофуд

Продаж обладнання для барів здійснюється через наш сайт. Щоб дізнатися детальніше про пропозиції, зв'яжіться з нашим менеджером. Крім цього, ми радимо звернути увагу на обладнання:

  • Для фреш-бару;
  • Холодильне для барів;
  • Торговельне для барів;
  • Світло для бару.