«Технофуд» — професійне обладнання для ресторанів

Від особливостей обладнання для ресторанів залежить не лише якість страв, а і швидкість їхнього приготування. Вказане обладнання можна знайти в сучасних барах, ресторанах, а також закладах вуличної торгівлі. Окрім того, багато з пристосувань, представлених у цьому розділі, зацікавлять поціновувачів високої кухні. Наші покупці можуть бути впевненими у якості товарів, адже ми розповсюджуємо продукцію лише від перевірених виробників.

Особливості вибору обладнання для кафе та ресторанів

В інтернет-магазині «ТехноФуд» можна знайти найрізноманітніше обладнання для закладів загального харчування, однак якщо ви лише починаєте власну справу, вам необхідно здійснювати підбір обладнання з базових пристосувань. Йдеться не лише про елементи кухонної техніки, а і про різноманітні столи, мийки та кухонні полиці. Також варто подбати про пристосування для підтримки комфорту та гігієни — витяжні зонти, холодильники, машини для миття посуду тощо. Загалом треба слідувати наступним рекомендаціям щодо вибору обладнання для ресторанів:

  • Визначтеся з типом вашого закладу. Необхідними приладами для піцерії варто вважати збивальну машину, картоплеочищувач, м’ясорубку, овоченарізувач, а в деяких випадках — навіть дров’яні печі. Якщо ви плануєте відкрити власну пекарню, бажано купити тістоділитель, розстійну шафу, пароконвектомат, тістоміс тощо. Для облаштування кав’ярні обов’язково знадобиться кавоварка, льодогенератор, міксер та, безперечно, кавова машина. Обладнання для суші-ресторанів неможливо уявити без рисоварки та марміта.
  • Оберіть продавця для здійснення вибору обладнання для ресторанів. Бажано придбати всі необхідні товари в одного постачальника, адже за таких умов можна розраховувати на достатньо вигідні знижки. Однак очікувати на якість придбаного товару можна лише в тому випадку, якщо продавець розповсюджує товари від перевірених виробників. Основна перевага інтернет-магазину «ТехноФуд» полягає не лише в якості представленого професійного обладнання для кухні, а й у його доступній ціні. Це пояснюється тим, що в асортименті магазину переважно знаходиться товар від українських брендів.
  • Переконайтеся в тому, що обладнання для ресторану, яке ви купуєте, відповідає всім необхідним умовам безпеки. Задля цього продукція повинна мати сертифікати якості, що є обов’язковими в Україні. Саме це гарантує стійкість приборів до перевантажень мережі та випадків понаднормової роботи. Також варто порівнювати споживану потужність та можливе максимальне навантаження в приміщенні. Основна перевага купівлі обладнання для ресторану від вітчизняного виробника — у тому, що в майбутньому в клієнта не буде проблем із замовленням та доставкою деталей.
  • Зверніть увагу на матеріали, з яких виготовлено корпус моделей. У випадку купівлі обладнання для ресторанів, барів та кафе краще обирати ті пристосування, які створені з максимально простих та розповсюджених матеріалів. Перш за все, йдеться про нержавіючу сталь та прозоре скло, що відрізняється стійкістю до високих температур. Це дозволить швидко очистити їхню поверхню у випадку забруднення. До того ж такі матеріали майже не пошкоджуються під впливом механічних подразників, яких неможливо уникнути в практичних умовах.
  • Попіклуйтеся про придбання теплового обладнання незалежно від формату вашого закладу. Варто розуміти, що жарові поверхні мають бути виконані з чавуну, а плити — з нержавіючої сталі. Майже кожен сучасний заклад суспільного харчування обладнаний жаровою шафою. Це дозволяє створювати базову випічку, а також — елементи для кондитерських виробів. Нагріваюча поверхня обов’язково має бути обладнана спеціальним захисним покриттям, яке можна очищувати за допомогою абразивних засобів.
  • Оберіть так зване нейтральне обладнання. Мова йде про стенди, стелажі, транспортери та інше. Це — немеханічне обладнання, до якого належить велика група товарів, основна функція яких — спрощення роботи персоналу. Варто придбати таке обладнання в достатній кількості для ефективного функціонування бару, ресторану чи кафе. Якість такого обладнання можна перевірити за якістю нержавіючої сталі, яка знаходиться в складі товару.
  • Не забудьте про особливості освітлення. Окрім основного освітлення варто звернути увагу на додаткові джерела світла. Наприклад, вони можуть бути встановлені на витяжних зонтах або навіть на верхній панелі шаф.

В інтернет-магазині «ТехноФуд» можна знайти різноманітне обладнання для ресторанів за помірною ціною. Ви можете бути впевненими в тому, що замовлення буде доставлене вам вчасно, адже переважна більшість товарів, представлених у каталозі, уже є в наявності інтернет-магазину. Щодо особливостей покупки та транспортування звертайтеся до представників компанії «Технофуд».